به یاپسل خوش آمدید

به یاپسل خوش آمدید

زندگی ما آدم ها مدت هاست که تحت تاثیر تکنولوژی و فناوری هایی که هر روزه پیشرفته تر می شوند , قرار گرفته است . زندگی ماشینی و صنعتی این روزها در کنار کمبود وقت , ترافیک و بسیاری از مشکلات دیگر نیازمند راه حل های تازه , به روز مناسبی برای کسب و کار می باشد .

تولید نهایی یک محصول خوب , تازه آغاز راه است . اینکه این محصول چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید و نیز اینکه از چه مسیری و یا چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد خود داستانی است و شرکتهایی که از این مهم غافل شوند محکوم به فنا و نابودی می باشند .

با توجه به تاثیرات تکنولوژی و فناوری های پیشرفته روز , این سایت در جهت حل مشکلات تولید کنندگان و نیازمندیهای خریداران بر آمده و در حقیقت پل ارتباطی تولیدکنندگان این صنعت عظیم کشورمان با دنیای After marketing از طریق تجارت الکترونیک خواهد بود .

شایان ذکر می باشد که این سایت اولین تخصصی ترین مرکز معرفی و فروش قطعات خودرو در ایران می باشد که با جامع ترین اطلاعات در مورد صنعت خودرو در خدمت همنوعان عزیزمان می باشد .

این موضوع برای ما اهمیت بسیاری دارد که واقعا چه کسی بهتر از تولید کننده می تواند فواید محصول خود را برای خریدار توضیح دهد ؟

در واقع در این فضا ، ما توانایی و پتانسیل تولیدکنندگان را در سراسر ایران معرفی می کنیم ، اساس کار ما این است که مشتری و تولید کننده را به هم برسانیم .

این سایت با جرقه ایده ایی نو و خلاقیتی که در سطح کشور برای اولین بار به وقوع پیوسته ، کار خود را در این مسیر آغاز نموده است .

امید است با یاری خداوند و تلاش و کوشش صنعتگران عزیز در جهت نیل به اهداف والای تولید کشورمان گامهای موثری برداشته شود .

حمید رضا بابایی شریف
مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *